Ułatwienia dostępu

TELBESKID powstał w 1992 roku . Główna siedziba TELBESKID mieści się w Nowym Sączu przy ul. Nowy Świat 2, gdzie zlokalizowane jest również Centrum Techniczne oraz Biuro Obsługi Klienta. Od stycznia 2006 roku właścicielem TELBESKID jest Przemysłowa Agencja Inwestycyjna Spółka z o.o. Spółka TELBESKID jest prężnię rozwijającym się lokalnym operatorem telekomunikacyjnym świadczącym szeroką gamę nowoczesnych usług telekomunikacyjnych. Obecnie świadczymy usługi realizowane w oparciu o najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne, takie jak bezprzewodowy dostęp LTE, WiMAX, DSL, sieci światłowodowe czy dedykowane radiolinie. Wieloletnie doświadczenie na wymagającym rynku telekomunikacyjnym poparte realizacją usług dla największych Firm z regionu, Instytucji oraz Klientów indywidualnych, jest gwarancją jakości świadczonych usług. Profesjonalna obsługa Klientów i umiejętność zrozumienia potrzeb, gwarantują pewność i stabilność decydującą o wzrastającym udziale TELBESKID na lokalnym rynku telekomunikacyjnym.

 

Od 2001 roku w TELBESKID działa system zarządzania jakością zgodny z normami serii ISO 9000:2001. Wprowadzony w Spółce zintegrowany system zarządzania jakością pozwala na zdobycie zaufania klientów oraz daje wiele dodatkowych korzyści, z których jako priorytetowe należy wymienić:

  • gwarancję wysokiego poziomu jakościowego świadczonych usług i obsługi klienta,
  • nadzorowanie wszystkich procesów usługowych,
  • systematyczną analizę jakości i rodzaju świadczonych usług oraz podejmowanie działań w celu zaspokojenia zgłaszanych przez klientów potrzeb.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Lista kanałów